Μεταπηδήστε στο περιεχόμενο

Κουλουράκια από μικρούς σεφ!

imageΦέτος το Νηπιαγωγείο και το Δημοτικό Σχολείο Φύλλων συνεργάζονται στην εφαρμογή ενός εκπαιδευτικού προγράμματος που θα βελτιώσει τη διαδικασία μετάβασης των μαθητών του Νηπιαγωγείου προς το Δημοτικό Σχολείο.

Στα πλαίσια αυτού του προγράμματος οι μαθητές του Νηπιαγωγείου προσκάλεσαν τους μαθητές της Α΄ Δημοτικού και όλοι μαζί, με τη βοήθεια της κ. Δέσποινας Στουραΐτη, έφτιαξαν νοστιμότατα κουλουράκια!

Δείτε τις φωτογραφίες:

picasa_albumid=5954738062113966865