Μεταπηδήστε στο περιεχόμενο

Ενημέρωση για πρώτες βοήθειες

εικόνα από την εκδήλωσηΤα Δημοτικά Σχολεία Φύλλων, Αφρατίου και Μύτικα σε συνεργασία με το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Δημ. Σχολείου Φύλλων διοργάνωσαν εκδήλωση με θέμα “ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ”.

Ομιλητής ήταν ο κ. Γεώργιος Πριόνας, Χειρουργός, Υπεύθυνος ΕΚΑΒ Εύβοιας – Βοιωτίας.

Η εκδήλωση έγινε στο…

Η εκδήλωση έγινε στο Δημοτικό Σχολείο Φύλλων στις 14/11/2013 και απευθυνόταν σε εκπαιδευτικούς, γονείς, μαθητές και κάθε ενδιαφερόμενο.

Ευχαριστούμε πολύ τον κ. Πριόνα για τις πολύ χρήσιμες πληροφορίες που μας έδωσε (αν και ευχόμασε να μην μας χρειαστούν ποτέ!).

picasa_albumid=5973252236453632193