Μεταπηδήστε στο περιεχόμενο

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΛΕΙΟΔΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΦΥΛΛΩΝ

Η Σχολική Επιτροπή Μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Χαλκιδέων, ανακοινώνει ότι  προκηρύσσεται δημόσιος πλειοδοτικός διαγωνισμός με ενσφράγιστες  προσφορές για την ανάθεση λειτουργίας και εκμετάλλευσης σχολικών κυλικείων  των παρακάτω σχολείων (περιλαμβάνεται και το σχολείο μας):

1. 3ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας
    2. 6ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας
    3. 11ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας
    4. 13ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας
    5. 14 ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας
    6. 23ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας
    7. 2ου Δημοτικό Σχολείο Βασιλικού
    8. Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου και
  • Δημοτικό Σχολείο Φύλλων,  για εννέα χρόνια.

Ο διαγωνισμός θα γίνει στο γραφείο της Σχολικής Επιτροπής Μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Χαλκιδέων, στις 27/11/2023 ημέρα Δευτέρα  και από ώρα 09:00.

Για παραλαβή της αναλυτικής προκήρυξης οι ενδιαφερόμενοι  μπορούν να απευθύνονται στα γραφείο των σχολείων  και στο γραφείο της σχολικής επιτροπής (τηλ. 2221027166, Αβάντων 50, 2ος όροφος) κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΠΛΕΙΟΔΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ