Μεταπηδήστε στο περιεχόμενο

ELVAL_HALCOR ΧΟΡΗΓΙΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ// ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

ΜΕΓΑΦΩΝΟ

Ο Σύλλογος Διδασκόντων  και ο Σύλλογος γονέων/κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Φύλλων, ευχαριστούν θερμά την Εταιρεία ELVAL_HALCOR  για την γενναιόδωρη χορηγία της. Δώρισαν στο σχολείο μας δύο καινούρια κλιματιστικά 24.000 BTU έκαστο, INVERTER, τα οποία τοποθετήθηκαν ήδη στις τάξεις του σχολείου μας (Δ΄ και Ε΄), με έξοδα της εταιρείας.

Τα δύο κλιματιστικά καλύπτουνφωτογράφος με κάμερα πάγια ανάγκη του σχολείου μας, καθ΄ όλη τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς.

Η άμεση ανταπόκριση της εταιρείας ELVAL_HALCOR και του κου Κουφοπάνου προσωπικά, στο αίτημά μας, αποδεικνύει εμπράκτως, την κοινωνική και εταιρική ευθύνη της εταιρείας, τη στήριξη της τοπικής κοινωνίας, την ιδιαίτερη μέριμνά της στην ανάπτυξη της  Νέας Γενιάς και την αρωγή της στη βελτίωση των υποδομών των σχολικών μονάδων.